درباره ما

فروشگاه اینترنتی مغازه در سال 1396 با هدف ورود به دنیای کسب وکار مدرن راه اندازی شد.


اهداف:

شعار اصلی ما "برد-برد" است. چون در تجارت مدرن نتیجه و شرایط حاکم باید”برد-برد” باشد و ابتدا الویت با مشتری و بعد فروشنده است .زیرا ادامه پیشرفت کسب و کار، تداوم خرید مشتری امری حیاتی است و بدون آن همواره در نوسان بازار کسب و کار، مورد آسیب قرار میگیریم.
 اصلی ترین رکن فروشگاه اینترنتی مغازه رضایت مندی مشتری از فروشگاه اینترنتی مغازه است.
یکی دیگر از اهداف فروشگاه اینترنتی مغازه کار آفرینی است امید است مشتریان با خرید کالاهای مورد نیاز از ما در امر کار آفرینی در کشور سهیم باشند و مارا در نیل به هدف یاری کنند.


شرح خدمات و کالاهای عرضه شونده:

فروشگاه اینترنتی مغازه مرجع تخصصی برای مطالعه و مقایسه محصول و فروش اینترنتی در کشور ایران است. گروه های مختلف کالا مانند کالاهای مربوط به فناوری اطلاعات و کامپیوتر، لوازم خانگی، لوازم شخصی،  فرهنگ و هنر، صنایع دستی و ورزش و سرگرمی با تنوعی بسیار در فروشگاه اینترنتی مغازه عرضه می شوند.کاربران و مشتریان فروشگاه اینترنتی مغازه می توانند با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود وب سایت مغازه را مطالعه و با اطمینان کامل کالای خود رو انتخاب و خرید کنند.


کارت هدیه مغازه:

عزیزانمان همیشه شایسته قدر دانی و محبت ند اما همیشه نمی توان اطمینان داشت که بهترین انتخاب ممکن برای آن ها چیست دوربین عکاسی، لپ تاپ، لباس، عطر یا  ادکلن یا هر چیز دیگر؟شاید بهترین راه این است که این امکان را به آنها بدهیم تا خودشان هدیه مورد علاقه یا مورد نیاز خود رو انتخاب کنند.

کارت هدیه مغازه راهکاری‌ است هوشمندانه برای هدیه دادن به کسانی که عزیز هستند.این کارت‌ها طراحی شده‌اند تا تجربه یک خرید خوب را بتوان به سلیقه کسی که دوستش داریم هدیه دهیم.


از مغازه سنتی تا مغازه دات کام:

مغازه  سنتی مکانی است که کالاهایی برای فروش عرضه می شود. ماهم با توسعه اینترنت و افزایش خرید اینترنتی کالای عرضه کنندگان را درمغازه مدرن(مجازی) عرضه می کنیم .


با سپاس
صاحب امتیاز: پرویز نیک محمدی .